Будівництво роллер коастер

Будівництво Roller Coaster Zipline

Roller Coaster Zipline – це різновид зиплайну (Zipline), який поєднує в собі елементи ролер коастеру і зиплайну. Цей атракціон є спеціальною рейковою дорогою. Рухи здійснюється за допомогою роллера по рейці під силою тяжіння.

Однак на відміну від звичайного зиплайну, Roller Coaster Zipline зазвичай має складніший маршрут з різними поворотами, спусками, підйомами та іншими елементами, які можуть нагадувати трасу ролер коастера.

Roller Coaster Zipline може бути оформлений у різних тематиках, наприклад у стилі джунглів, гір або навіть космічної станції. Цей атракціон зазвичай призначений для створення у пасажирів емоцій та адреналіну, а також для надання унікального виду на навколишню природу чи міську забудову.

Roller Coaster Zipline є популярною розвагою у тематичних парках та парках розваг по всьому світу.

Принцип роботи зіплайна

Між штучними опорами або деревами на тросах закріплюється спеціально виготовлена траса (трек), що складається із сталевої труби. На точці старту до труби кріпиться спеціальний ролик із ременями, закріпленими до учасника, далі учаснику варто зробити один крок і сила тяжіння понесе його по всіх поворотах та провалах треку до фінішу.

Принцип роботи зіплайна
roller-coaster-zipline

Тролей ролер як бізнес

Великими плюсами для використання Roller Zipline є її висока пропускна здатність із мінімальним обсягом праці, що дозволяє досягти дуже високої рентабельності. За одну годину зіплайн здатний пропустити 45-60 учасників, всього із двома людьми обслуговуючого персоналу. Також практично немає витрат на експлуатацію, а ексклюзивність атракціону приверне тисячі відвідувачів.

Будівництво роллер коастер
Відтворити відео

Замовити будівництво zipline:

Якщо ви плануєте, будівництво Roller Coaster Zipline обов’язково звертайтесь до професіоналів. Ми із задоволенням збудуємо Zipline або проконсультуємо Вас з усіх питань будівництва цього атракціону.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього роллер коастеру.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи роллер коастер. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів роллер коастер. Тестуємо на безпечну експлуатацію.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів роллер коастер.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти