Будівництво будинків на деревах

house-tree-5

Досить часто нам усім хочеться побути дітьми, відкинути турботи та проблеми, поринуть у безтурботне дитинство. Практично кожен у дитинстві мріяв про свій невеликий будиночок на дереві, де можна сховатися від зовнішнього світу та побудувати свій власний. Але у більшості мрії залишилися мріями, і будиночки на деревах так і не були збудовані.

Наша компанія каже «НІ» розбитим мріям! Ми готові втілити в життя їх і побудувати для Вас і Ваших дітей справжнісінький будиночок на дереві. Тим більше сучасні будиночки на деревах зовсім не схожі на маленькі хатинки або шпаківні, наші дизайнери готові розробити індивідуальний і стилізований проєкт, що не поступається за функціональністю та красою звичайному будинку.

Як побудувати будинок на дереві?

Дотримуюся плану та порад нижче самостійно побудувати будиночок.

Плюси: ви навчитеся будувати будиночок на дереві.
Мінуси: час, гарантії якості.

Звернеться до нашої компанії і ми побудуємо будиночок на дереві

Плюси: надійність, гарантія, економія Вашого часу.
Мінуси: гроші
house-tree-6

План будівництва будиночка на дереві

vybor-dereva

Вибір дерева для будинку

Дерево для будиночка має бути здоровим. Також варто звернути увагу на вік дерева, воно не повинно бути старим або зовсім молодим. Дерево має бути здоровим, дорослим, міцним та живим. Ідеально для будівництва підходять клени, дуби, яблуні та ялинки. Оптимально перед будівництвом запросити спеціаліста нашої компанії для обстеження дерева, він зможе визначити, якою мірою міцне коріння і наскільки воно розвинене, наявність паразитів і хвороб. Від вибору дерева залежить подальша доля проекту. Для будинку 2,5 Х2, 5 метра дерево повинно мати діаметр як мінімум 30 сантиметрів (діаметр = коло / 3,14).

Якщо дерева перебувають у громадському місці, фахівці компанії зможуть Вам допомогти в отриманні дозвільних документів на будівництво.

Планування будинку

Після вибору дерева треба розпочинати планування майбутнього будинку. Для цього детально вимірюється дерево, його форма та його основні гілки. Вибираємо відповідну концепцію від корабля до фортеці, за допомогою спеціальних програм ми робимо план та візуалізацію майбутнього будинку. На цьому етапі можна буде визначити всі потенційно небезпечні зони та убезпечити їх. Порада: не варто будувати будиночок на висоті вище 3 метрів, так само обов’язково встановити перила заввишки 95 сантиметрів, а між стійками має бути не більше 10 см. При складанні плану варто звернути увагу на швидкість росту дерева.

planirovanie

Сходи, міст, канат...

Не менш важливу роль у плануванні відіграє спосіб попадання в будинок на дереві. Варто подумати про варіанти входу, вони повинні відповідати загальній концепції, а найголовніше бути безпечними. З простих варіантів можна використовувати звичайні приставні сходи, мотузкові або класичні. З більш складних варіантів можна виділити підвісні або розвідні мости, елементи мотузкового парку або мотузкові ліфти. Так само не варто забувати, що можна зробити ще й додаткові виходи з канатів, гірки або натягнутого мотузкового тролея.

house-tree-2

Інструкція з будівництва будинку на дереві:

Для майстрів на всі руки пропонуємо ознайомитися з інструкцією з будівництва найпростішого будиночка.

1. Виберіть дерево, дотримуючись інструкцій. Для цього типу будиночка потрібні дві гілки у формі латинської «V».

Будівництво будинків на деревах

2. Далі на кожній V-гілці зробіть по 2 отвори з різних боків, глибиною 9 см. Використовуйте рівень, інакше будиночок вийде перекошеним. Замість отворів ми рекомендуємо використовувати альтернативні та екологічні методи кріплення, хомута, обтискання та інші, які не шкодять деревам. Телефонуйте нам ми підберемо вам метод кріплення.

Будівництво будинків на деревах

3. Виміряйте відстань між отворами з кожного боку. У вас має вийти 2 виміри, зліва та права.

Будівництво будинків на деревах

4. Вам необхідно від довжини дошки відібрати довжину виміру, і залишок, що вийшов, поділити на два. Приклад у нас розмір ліворуч був 2,5 метра, ми забираємо цю відстань з 3 метрів, отримуємо 50 сантиметрів, ділимо на 2, отримуємо 25 сантиметрів. Відміряємо цю відстань з країв дошки і відзначаємо, перевіряємо ще раз по центру відстань між відмітками має бути в 2,5 метра. Так ми домагаємося пропорційного розподілу навантаження. Повторюємо із другою дошкою.

Будівництво будинків на деревах

5. Далі нам необхідно зробити пази у місцях відміток, ширина паза 10 см, по 5 см у сторони від позначки. Це необхідно зробити, щоб зменшити вплив розгойдування дерева на платформу, демпфер.

Будівництво будинків на деревах

6. Закріплюємо дві основні підтримуючі планки на дереві. Вам необхідно щільно закріпити дві планки пазами до дерева за допомогою дюбелів, між дошкою та болтом не забудьте шайби.

Будівництво будинків на деревах

7. Перпендикулярно основним перекриттям розмістіть на рівній відстані балки. Для більшої надійності у цих балках також можна зробити пази. Закріпіть їх шурупами.

Будівництво будинків на деревах

8. Прикріпіть до кінців встановлених балок ще по одній балці, повинен вийти прямокутник.

Будівництво будинків на деревах

9. Закріпіть платформу до основних балок за допомогою куточків.

Будівництво будинків на деревах

10. Бічні планки також необхідно закріпити за допомогою кріплень рамкових закрепів для балок.

Будівництво будинків на деревах

11. Посилення платформи за допомогою опор. Варіанти опор ми розглядали вище. У цьому варіанті ми закріпимо 4 опори до дерева. Необхідно зрізати кінці балок під кутами 45 градусів, для щільного кріплення до платформи та дерева.

Будівництво будинків на деревах

12. Стелимо підлогу на платформу.

Будівництво будинків на деревах

13. За допомогою балок робимо напрямні для поручнів нашого будиночка на дереві.

Будівництво будинків на деревах

14. Кріпимо перила до напрямних.

Будівництво будинків на деревах

15. Далі робимо стіни для будинку, у запитаному варіанті використовується фанера, у ній вирізуються двері та вікна. Фанера кріпиться між перилами та платформою.

Будівництво будинків на деревах

16. Додаємо сходи, про варіанти входу та виходу ми писали вище.

Будівництво будинків на деревах

17. Робимо дах, його можна зробити з тієї ж фанери чи брезенту.

Будівництво будинків на деревах

18. Фарбуємо наш будиночок на дереві.

Будівництво будинків на деревах
Будьте обережні і не ставтеся недбало до будівництва будиночка на дереві адже його якість це безпека дітей! Якщо ви наважилися будувати самостійно, рекомендуємо проконсультуватись спочатку з нашими фахівцями!

Замовити будівництво будинку на дереві

Якщо ви плануєте, будівництво будиночка на дереві обов’язково звертайтесь до професіоналів. Ми із задоволенням збудуємо будинок або проконсультуємо Вас з усіх питань будівництва.

Будівництво будинків на деревах

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього будинку.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майбутнього будинку на дереві. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво будинків на деревах

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів будинку.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти