Будівництво мотузкових парків на деревах

Наші гарантії якості

Компанія Rope Park спеціалізується на проєктуванні та будівництві мотузкових парків. Мотузковий парк або тайпарк (від англ. tie – Вузол, зв’язок, мотузка) це — комплекс атракціонів, мотузкових етапів, розміщених на висоті понад два метри.

Одні з перших мотузкових парків у світі були побудовані на деревах, для тренування військових у стародавній Греції. У ті часи просто не існувало штучних опор, а стовбур дерева це ідеальна природна та надійна опора для будь-яких мотузкових етапів. Мотузкові парки на деревах вигладять максимально природно та привабливо для відвідувачів.

Мотузкові парки

При будівництві мотузкових парків на деревах допустимо монтаж будь-якої складності етапів, якщо якість дерев дозволяє, то можна побудувати практичний будь-який формат мотузкового парку. Це можуть бути 1-3 ярусні парки, доріжки та мости для прогулянки над землею, парки зі значною кількістю похилих переправ (тролів). Протяжність парку на деревах може варіюватися від 100 метрів до пари кілометрів, для цього використовуються дерева, що недалеко ростуть один від одного. Середня довжина етапу становить 10 – 20 метрів. Але не варто забувати, що дуже тривалий маршрут досить стомливий для відвідувачів парку, і варто робити можливість переходу на більш простий рівень парку. Відгалуження від основного маршруту роблять парк цікавим для будь-яких відвідувачів від дітей до дорослих.

Якщо основними клієнтами парку будуть сімейні пари з дітьми, то варто задуматись про будівництво мотузкового парку у форматі «екологічної стежки». Цей формат складається здебільшого з різноманітних навісних мостів та переправ, призначений для невимушеної прогулянки серед крон дерев.

Використовуючи наші варіанти мотузкових етапів, ви можете самостійно накидати наповнення Вашого майбутнього парку. Для більш детальної розробки парку, оцінки міцності та стану дерев ми рекомендуємо запрошувати нашого фахівця.

Будівництво мотузяних парків на деревах
Дерева як опори для будівництва парку

Дерева як опори для будівництва парку

При правильному догляді та виборі дерев цей природний каркас зможе прослужити досить довго. Дерева мають унікальну демпфуючу здатність – це сприяє надійності побудованому мотузковому парку.

Для правильного вибору дерева варто звернути увагу на наявність у дерева тріщин, хвороб та загального стану. Ідеальними для будівництва мотузкового парку є дерева, що ростуть на відстані один від одного 5-8 метрів, з діаметром 25-55 сантиметрів. Для кріплень мотузкових елементів підійдуть будь-які породи дерев, але найкраще підходять хвойні, оскільки мають прямими і високими стовбурами.

На деревах використовуються лише дерев’яні платформи, закріплені за допомогою стяжок, без використання цвяхів та шурупів. Безпека дерева, перш за все, це ваша опора. Для кріплення троса до дерева, при будівництві мотузкового парку, використовуються дерев’яні прокладки, що захищають дерево від пошкоджень.

Для цих парків підходять всі чотири види страховки. Про систему страхування для мотузкових парків на деревах можна прочитати в розділі страхування.

Список етапів використовуваних при будівництві мотузкових парку можна подивитися в розділі «Мотузкові етапи»

Замовити будівництво мотузкового парку:

Система страхування мотузкових парків

Для парку можна використати чотири варіанти страховки. На найнижчому рівні, мотузковому атракціоні для дітей, ми рекомендуємо використовувати страховку сітку. Вона максимально спрощує проходження траси маленькими дітьми. Про будівництво дитячих мотузкових парків можна прочитати тут.

Для складніших етапів ми пропонуємо три варіанти страховки, яку краще використовувати залежить від завдань мотузкового атракціону.

Страховка переклацанням

Страховка переклацанням – це найдешевший і найнадійніший спосіб страховки. Вона відмінно підходить для парків із середньою пропускною здатністю.

Безперервне страхування

Безперервне страхування – це одна з нових систем – всі страхові троси об'єднані в єдину систему, і вимагають від учасника додаткових дій. Відмінно підійде для парків із високою пропускною спроможністю.

Страховка інструктора

Страховка інструктора, застосовується в дуже поодиноких випадках, у місцях де неможливо встановити один із вище перерахованих варіантів. Зазвичай використовується при тренінгах мотузкового курсу.
Система страхування мотузяних парків

Замовити будівництво мотузкового парку:

Наша компанія повністю відкрита для будь-яких ваших побажань щодо зміни та доопрацювання параметрів парку пригод за умови, що ці модифікації не позначаться на безпеці конструкції. Ми можемо запросто додати до вашого проєкту скеледрому, круто похилу переправу (тролів, zip-line) або розробити індивідуальний етап, який буде родзинкою Вашого атракціону пригод.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього парку.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майбутнього парку. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів в повноцінний парк. Тестуємо парк.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів парку.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся — розпочнемо новий проєкт!

Популярні проєкти