Будівництво інклюзивних дитячих майданчиків

Будівництво інклюзивних дитячих майданчиків

Не кожному малюкові під силу покататися з дитячих гірок і хвацько піднятися на гойдалку, щоб веселитися з іншими дітьми. На жаль, для дітей з обмеженими можливостями ці радощі доступні лише за допомогою спеціально обладнаних ігрових майданчиків. Таким хлопцям особливо потрібна рухова активність, оскільки вона благотворно впливає на організм.

Інклюзивні дитячі майданчики

Інклюзивний дитячий майданчик – це площа розділена на кілька ігрових зон, які адаптовані для комфортної гри, переміщення та знаходження дітей з обмеженими здібностями, так і для звичайних дітей. Основним завданням таких майданчиків є об’єднання дітей різних категорій в ігровій формі та створення умов для соціальної реабілітації, підтримки однодумців та здорових дітей.

Крім оздоровчого ефекту, атракціони сприяють розвитку навичок взаємного спілкування та розвитку толерантного ставлення до «особливих» дітей. Не говорячи вже, що майданчики полегшують батькам процес виховання дітей.

Тому немає сумнівів щодо важливості створення умов для залучення дітей – інвалідів до ігор та спорту. Нижче ми наведемо приклади, як за допомогою сучасних ігрових просторів вселити особливим дітям, надію, впевненість, радість та позбавити їх від почуття самотності.

Інклюзивні дитячі майданчики
Особливості інклюзивних дитячих майданчиків

Особливості інклюзивних дитячих майданчиків

Дитячі ігрові або спортивні інклюзивні майданчики, у порівнянні зі звичайними, мають трохи більшу площу для вільного переміщення (необхідність у маневрах на візках), рівну поверхню (можливі пагорби для гірок або інших атракціонів), іноді спеціальне покриття м’яке покриття. Розміщення атракціонів на майданчику планується так, щоб не створювалися пробки, пересування було комфортним, а до будь-якого елементу майданчика зручно та безпечно можна підійти з усіх боків.

Інклюзивні атракціони включають різноманітні комплекси та варіанти: гойдалки, гірки, каруселі, для спортивних майданчиків йдуть тренажери та турніки, що розвивають. Всі елементи зроблені спеціальною формою та розмірами для забезпечення максимально комфортного та приємного перебування та гри дітей на майданчику. При проєктуванні елементів дитячого майданчика враховуються фізичні особливості кожної дитини, для створення цікавого, пізнавального та атракціону, що розвиває. Для колясочників використовуються широкі пандуси, додаткові поручні та надійні фіксатори, для дітей з обмеженим зором використовуються рухливі тактильні елементи, пісочниці, ігрові столики.

Гойдалка для дітей інвалідів

Яскраві сучасні гойдалки підкорять Вашого малюка з першого разу і дозволять легко заїхати колясці, зафіксувати її та безпечно хитатися, завдяки посиленим кріпленням та блокуванню з’їзду.

Гойдалка для дітей інвалідів
Дитячий майданчик для дітей з вадами зору

Дитячий майданчик для дітей з вадами зору

Підходить діткам із порушенням зору.

Цей милий «африканський звір» виготовлений з рухливих накладок на тілі таким чином, щоб малюк міг вивчити його будову. За допомогою продуманих деталей можна легко промацати його від хвоста до голови та пограти за столиком для ігор. Можливі варіанти тварин.

Карусель для дітей-інвалідів

Ця барвиста тримісна карусель закружляє дітей до захопленого реготу. Вона також є чудовим тренуванням вестибулярного апарату.

Карусель для дітей-інвалідів
Спортивний майданчик для дітей-інвалідів

Спортивний майданчик для дітей-інвалідів

Чудовий рукохід дозволить весело та з користю насолоджуватись дитині заняттям спортом. Майданчик у вигляді містка, а також рукохід та кільця допоможуть малюку завжди бути найкращим у змагальних іграх.

Майданчик для дітей-інвалідів

Цей ігровий комплекс порадує Вас і дитину простотою та зручністю. Малюк із задоволенням підійматиметься на гірку і з’їжджатиме зі спеціально обладнаних спусків.

Майданчик для дітей-інвалідів
Гойдалка для дітей інвалідів

Гойдалка для дітей інвалідів

Бажаєте порадувати своє чадо? Тоді встановіть ці сучасні та незвичайні гойдалки, які сподобаються всій родині. Вони дуже зручні. У них можна гойдатися, веселитися чи відпочивати, як у гамаку. За бажання їх легко встановлювати та демонтувати будь-де.

Ігровий комплекс для дітей-інвалідів

Дитячий майданчик з дерева нагадує китайське містечко, де можна гратися і тренуватися. Це перевірена та сертифікована модель, яка відповідає всім нормам безпеки, при цьому вона дуже оригінально та органічно впишеться у будь-який простір.

Ігровий комплекс для дітей-інвалідів
Варіант дитячого майданчика

Варіант дитячого майданчика

Функціональний дизайн цього пандусного дерев’яного містечка підкорить дітей різноманіттям ігрових можливостей та перешкод. В той самий час, всі елементи майданчика відрізняються підвищеним ступенем безпеки. Спіралеподібні гірки, стінки для лазіння, містки та переходи, рукоходи та канати. Ця ігрова зона підходить усім дітям та викличе бурю емоцій навіть у дорослих.

Спортивний майданчик

Цей ігровий блок можна назвати справжнім спортивним містечком для тренування фізичної сили та витривалості. Тут легко можуть займатися дітки з будь-якими можливостями. Містечко обладнане всім необхідним для ігор та спорту. Місця вистачить для всіх, а яскравих вражень кожному.

Спортивний майданчик
Індивідуальний дизайн дитячих майданчиків

Індивідуальний дизайн

Ми також можемо розробити індивідуальний майданчик під Ваші потреби. Врахуємо доступні розміри майданчика, розмістимо оптимальну кількість елементів, а також все побудуємо в індивідуальній стилістиці.

Замовити будівництво інклюзивних дитячих майданчиків

Якщо ви плануєте, будівництво майданчика обов’язково звертайтесь до професіоналів. Ми із задоволенням збудуємо інклюзивний дитячий майданчик або проконсультуємо Вас з усіх питань будівництва.

Проєктування

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майданчика. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів дитячого майданчика. Тестуємо безпечність експлуатації.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Якщо потрібно готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів майданчика.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся — розпочнемо новий проєкт!