Будівництво дитячих мотузкових парків

Будівництво дитячих мотузяних парків

Дитячі мотузкові парки розробляються та будуються безпосередньо для маленьких шукачів пригод, з урахуванням усіх нюансів.

Якщо ви плануєте, будівництво мотузкового парку там, де суттєвими клієнтами будуть діти, стоїть, замислиться про будівництво окремого мотузкового парку для дітей. В основному дитячий парк повторює у своєму будівництві звичайний парк пригод, за винятком деяких суттєвих нюансів.

Мотузковий парк для дітей

Наша компанія може побудувати дитячий мотузковий парк для дітей віком до 13 років, старші діти можуть проходити смуги для дорослих. Для дітей використовуються менш довгі етапи і пропорційно зменшується висота страховки, додаткових перил. Усі етапи парку підбираються, виходячи з фізичних можливостей дітей, не надто легкі, але й не надто складні. Мотузковий етап виходить оптимальної довжини – цікавий та комфортний для проходження дітям, а також значно зменшується вартість витратних матеріалів.

Ми можемо побудувати парк будь-якої висоти, з будь-якою кількістю рівнів, але ми настійно рекомендуємо будувати однорівневий парк із системою розгалужень етапів (дитина може сама вибирати свій шлях пересування парком та етапи, які хоче подолати). Цей формат є максимально цікавим для дітей.

Мотузковий парк для дітей

Система страхування дитячого мотузкового парку:

Страхувальна сітка

Основною перевагою страхової сітки є відсутність потреби застосовувати додаткове спорядження для дитини. Ви зможете уникнути покупки дорогого спорядження та його подальшого контролю, а також збільшити вдвічі пропускну спроможність дитячого парку.
Як страховка застосовується міцна в'язана мережа, зафіксована на тросах. При падінні дитини на мережу навантаження розподіляється між сталевими тросами, які розтягнуті між несучими деревами або платформами. Мережа встановлюється під етапом так щоб максимально та комфортно забезпечити безпеку при пересуванні дитини.

Безперервне страхування

Це найпередовіша страховка, виробництво її знаходиться у Швейцарії. Всі троси страховки поєднуються в єдину систему, а спеціальний страхувальний пристрій ковзає по всій системі тросів, дозволяючи цим уникнути додаткових маніпуляцій із карабінами. Що дозволяє дітям безпечніше проходити етапи мотузкового парку.
Страхувальна сітка
Безперервне страхування

Замовити будівництво дитячого мотузкового парку:

Наша компанія повністю відкрита для будь-яких ваших побажань щодо зміни та доопрацювання параметрів парку пригод за умови, що ці модифікації не позначаться на безпеці конструкції. Ми можемо запросто додати до вашого проєкту скеледрому, круто похилу переправу (тролів, zip-line) або розробити індивідуальний етап, який буде родзинкою Вашого атракціону пригод.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього парку.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майбутнього парку. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів в повноцінний парк. Тестуємо парк.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів парку.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти