Будівництво мотузкових парків у приміщеннях

Парк у приміщенні

Всі звикли, що мотузковий парк має бути побудований на вулиці, але якщо дощ сніг, холод? Число відвідувачів падає до нуля. Тут є два виходи, перший накрити парк від дощу, але на жаль з холодом навряд чи впорається накриття, другий збудувати парк у приміщенні.

Мотузковий парк у приміщенні

Будівництво мотузкових парків у приміщеннях, залах – це оптимальне рішення для ТРЦ (торгово-розважальних комплексів), виставкових павільйонів та критих спортивних майданчиків, спортклубів. Парк можна органічно вписати в діючу розважальну структуру. Наявність парку урізноманітнить дозвілля Ваших відвідувачів та привабить нових покупців.

Для будівництва парку не обов’язково використовувати багато простору, перевага парку в тому, що можна розширитися по вертикалі, заощаджуючи площу приміщення. Парк може проходити прямо над головами відвідувачів, привертаючи їхню увагу.

Будівництво мотузяних парків у приміщеннях
Способи реалізації парку у приміщенні

Способи реалізації парку у приміщенні

Використання штучних опор для будівництва. Цей варіант оптимальний, якщо є можливість зайняти частину території. Для цього використовуються спеціальні надійні та міцні штучні опори з дерева та металевих труб, що дозволяють створити багаторівневий цікавий парк, а простота монтажу дозволить побудувати парк у найкоротші терміни.

Використання для опор несучі палі та стіни будівлі. Цей варіант застосовується якщо не можна застосовувати опори, але він не має «свободи» у виборі розташування (все залежить від розташування точок кріплення). Використання природних кріплень дозволить знизити займаний простір парком, його можна розмістити прямо над торговими павільйонами, а для безпеки відвідувачів під завданнями необхідно розтягнути мережу, що вловлює.

Використання для опор несучі палі та стіни будівлі.

Система страхування мотузкових парків у приміщеннях

Для парку можна використати чотири варіанти страховки. На найнижчому рівні, мотузковому атракціоні для дітей, ми рекомендуємо використовувати страховку сітку. Вона максимально спрощує проходження траси маленькими дітьми. Про будівництво дитячих мотузкових парків можна прочитати тут.

Для складніших етапів ми пропонуємо три варіанти страховки, яку краще використовувати залежить від завдань мотузкового атракціону.

Страховка переклацанням

Страховка переклацанням – це найдешевший і найнадійніший спосіб страховки. Вона відмінно підходить для парків із середньою пропускною здатністю.

Безперервне страхування

Безперервне страхування – це одна з нових систем – всі страхові троси об'єднані в єдину систему, і вимагають від учасника додаткових дій. Відмінно підійде для парків із високою пропускною спроможністю.

Страховка інструктора

Страховка інструктора, застосовується в дуже поодиноких випадках, у місцях де неможливо встановити один із вище перерахованих варіантів. Зазвичай використовується при тренінгах мотузкового курсу.
Замовити будівництво мотузкового парку в приміщенні

Замовити будівництво мотузкового парку в приміщенні:

Наша компанія повністю відкрита для будь-яких ваших побажань щодо зміни та доопрацювання параметрів парку пригод за умови, що ці модифікації не позначаться на безпеці конструкції. Ми можемо запросто додати до вашого проєкту скеледрому, круто похилу переправу (тролів, zip-line) або розробити індивідуальний етап, який буде родзинкою Вашого атракціону пригод.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього парку.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майбутнього парку. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів в повноцінний парк. Тестуємо парк.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів парку.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти