Зіплайнінг (Canopy Tours)

Canopy Tours

Хочете отримати захоплення від zipline у гармонії з навколишньою природою? Тоді Вас зацікавить зиплайнінг від Rope-park. Зіплайнінг включає серію zipline, майданчиків, переходів і мостів, щоб учасники могли випробувати захоплюючі враження з висоти пташиного польоту. Учасники можуть поєднувати підйом вгору із спогляданням панорами, що оточують красу природи.

Зіплайнінг (Canopy Tours) - це

Зіплайнінг (англ. ziplining) або Canopy Tours – це розвага, при якій людина на спеціальному устаткуванні переміщається лісовим масивом, долаючи відстані на висоті. Під час зиплайнінгу учасник кріпиться до троса, який натягнутий між деревами чи іншими опорами, та здійснює політ над землею, використовуючи гравітаційну силу.

Канопі-тур (англ. Canopy Tours) – це екскурсія верхніми рівнями лісу за допомогою спеціальних містків, платформ і лісових стежок. Учасники можуть спостерігати за дикою природою та тваринами на висоті, де зазвичай живуть їхні місця проживання.

Обидва види активного відпочинку надають учасникам можливість насолодитися природою та відчути адреналін. Зіплайнінг та Canopy Tours користуються популярністю серед любителів активного відпочинку, туристів та людей, які шукають нові та захоплюючі форми відпочинку на свіжому повітрі.

Зіплайнінг (Canopy Tours)

Опис маршрутів

Уявіть, як Ви піднімаєтеся на вежу до вершин дерев, а потім блискавично проносьте між деревами або майданчиками, встановленими високо над землею. Зіплайнінг від Rope Park дає учасникам неповторне відчуття природи, вражаючий досвід та захоплюючий шанс кинутися до вершин дерев, як птахи. Zipline можуть бути довжиною від 50 до 100 метрів або більше, залежно від конкретної ситуації. Ними реально пов’язати майданчики, розташовані на деревах, стовпах чи крутих урвищах. Також ми можемо посилити зіплайнінг проходами та мостами, давши учасникам можливість побувати в природному середовищі, у спокійній, розслаблюючій атмосфері. Наші сертифіковані інженери та фахівці з зиплайнінгу виявляють велику обережність для збереження навколишнього середовища. Наші системи допомагають захистити здоровий стан дерев та зберегти їхню красу, а також природне оточення.

Опис маршрутів Зіплайнінг

Характеристики зіплайнінгу

Всі наші zipline (сконструйовані з 12 мм сталевого троса) використовують одну з двох гальмівних систем, які плавно зупиняють усіх учасників біля фінішного майданчика, забезпечуючи веселу, швидку та безпечну їзду! Ми пропонуємо саморегулюючі магнітні системи гальмування, щоб учасники могли гальмувати канатною дорогою безпечно та комфортно. Ми також пропонуємо напівавтоматичні системи, які використовують гальмівні блоки та вагу, щоб уповільнити учасників, коли вони наближаються до платформи. Обидві системи автоматично застосовують гальма і автоматично скидаються, щоб зменшити ймовірність помилок оператора. Наші майданчики розроблені інженерами так, щоб забезпечити максимальну безпеку та підкріплені гарантією. Також, використовувані нашими фахівцями з’єднання, виконані з оцинкованої конструкційної сталі, що запобігає іржі та корозії.

Характеристики зіплайнінгу

Система страхування

Наші тролей-системи відрізняються візуальною привабливістю та повною безпекою, що не може не викликати ажіотаж! Кожен із наших проектів отримує однаковий рівень обслуговування та безпеки, незалежно від розміру, розташування чи вкладень. У результаті всі наші зиплайнінги є безпечними, естетично привабливими та довговічними.

Система страхування зіплайнінг

Замовити будівництво зіплайнінг (Canopy Tours):

Якщо ви плануєте, будівництво zipline обов’язково звертайтесь до професіоналів. Ми із задоволенням збудуємо зіплайн або проконсультуємо Вас з усіх питань будівництва цього атракціону.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього зіплайнінгу.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майбутніх зіплайнів. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів. Тестуємо зіплайнінг на безпеку експлуатації.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів зіплайнінгу.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти