Портативний Zipline для дітей

Купити дитячий Zipline

Цей альтернативний портативний zipline (тролей) і його легко можна розмістити у дворі Вашого будинку. Незначні розміри дозволяють організувати атракціон на обмеженому просторі. Висота від 3 до 5 метрів, довжина від 25 до 55 метрів.

Купити Zipline для дітей

Портативний зіплайн — це чудова ідея для дітей, які люблять пригоди і активний відпочинок. Він легко транспортується та монтується, що дозволяє користуватися ним практично будь-де, де є можливість знайти відповідну точку кріплення.

Наша компанія пропонує портативний зіплайн для дітей, який відповідає всім необхідним вимогам безпеки та якості. Він складається з підвісного каната, якій кріпиться до спеціальних стійок, розташованих на відстані одна від одної.

Наш портативний зіплайн має міцну конструкцію, яка забезпечує максимальну безпеку для дітей. Канати виготовлені зі спеціальних матеріалів, які забезпечують максимальну міцність та зносостійкість.

Портативний Zipline для дітей
незабутні враження та яскраві емоції

З нашим портативним зіплайном для дітей, ви можете забезпечити своїм дітям незабутні враження та яскраві емоції. Крім того, це чудовий спосіб для розвитку координації та сили, а також підвищення самовпевненості та відчуття досягнення мети.

Якщо ви зацікавлені у портативному зіплайні для дітей, зв’яжіться з нами за допомогою форми зворотнього зв’язку на нашому сайті або за номером телефону, вказаним на сторінці контактів. Ми з радістю допоможемо вам обрати найкращу опцію для вашої родини чи дитячого закладу.

Дитячий тролей може бути інтегрований (вбудований) у вже існуючий дитячий майданчик або мотузковий парк.

Є два варіанти встановлення:

  • побудувати стаціонарний дитячий zipline, замовивши його у нас.
  • купити готовий комплект та встановити його самостійно або замовити монтаж у нас.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти