Будівництво дитячих майданчиків

Будівництво дитячих майданчиків

Дитячий ігровий майданчик — одна з найкращих розваг для маленьких непосид і незабутня пригода. Однак найчастіше дитячі майданчики створюються за типовими проектами і можуть виявитися непридатними для Ваших цілей, а також включають мінімальний набір елементів, який може швидко набриднути активним дітям.

Екологічний дитячий майданчик

Дитячі майданчики з елементами мотузкового парку побудований з екологічних матеріалів дають дітлахам набагато більше можливостей для самореалізації, оскільки включають найрізноманітніші розважальні і спортивні деталі, мотузкові та скелелазні елементи.

Для спокійних дітей ідеально підійде ігровий будиночок або ніша, де можна почитати, помалювати або створити власний всесвіт, тоді як активним припадуть до душі гірки, мости, сходи та павутинки. Юним спортсменам сподобається скеледром та турніки, а мрійникам – гойдалки та альтанки.

Невеликі дитячі майданчики підійдуть для приватного будинку чи просторої квартири, а великі комплекси виявляться незайвими для ресторанів, магазинів чи розважальних комплексів.

При цьому дитячі майданчики можна стилізувати під будь-які епохи та концепції — будь то корабель піратів, галявина Муммі-Троллей, літак братів Райт чи середньовічний замок.

detskaja-ploshadka-2

Вартість дитячого майданчика

  • Ми не робимо дешеві майданчики із пластику чи китайських матеріалів.
  • Кожен проєкт прораховується індивідуально (дизайн, спортивні елементи тощо).
  • Наші проєкти максимально оптимізовані за витратами, але не на шкоду!

Ми готові надати Вам наші попередні проєкти – так ви зможете оцінити нашу якість та відштовхуючись від готових робіт ми зможемо створити Ваш унікальний дитячий майданчик.

Важливим фактором при виборі дитячого майданчика, як і будь-якої іншої складної конструкції, має бути рівень підтримки та обслуговування виробу. Наші фахівці щорічно здійснюють технічний огляд не лише парків та будинків на деревах, а й стан дитячих майданчиків. У разі непередбачених пошкоджень майданчика ми готові протягом 24 годин з моменту запиту провести діагностику та виправити пошкодження. За бажанням ми також можемо навчити ваш персонал обслуговувати майданчик, надавши інструкції та технічні паспорти.

детская площадка
детская площадка-3

Ми будуємо унікальні дитячі майданчики

Компанія Rope-Park займається будівництвом дитячих майданчиків із 2005 року. У нас вдалося об’єднати напрацювання у будівництві парків та зіплайнів для отримання унікальних, незвичайних та безпечних дитячих майданчиків.

Ми створюємо наші вироби з дотриманням ключових міжнародних стандартів, техніки безпеки та без шкоди для екології. Члени нашої команди є відмінними проєктувальниками, інженерами, конструкторами та психологами з великим досвідом розробки та будівництва дитячих майданчиків.

Разом з Вами ми підберемо найбільш зручне місце для будівництва, запропонуємо оптимальну конструкцію з урахуванням Ваших побажань та з стислі терміни побудуємо найцікавіший та найбезпечніший дитячий майданчик — для Ваших дітей або для дітей Ваших клієнтів.

Замовити будівництво дитячих майданчиків

Якщо ви плануєте, будівництво майданчика обов’язково звертайтесь до професіоналів. Ми із задоволенням збудуємо дитячій майданчик або проконсультуємо Вас з усіх питань будівництва.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майданчика. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів дитячого майданчика. Тестуємо безпечність експлуатації.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Якщо потрібно готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів майданчика.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Наші проєкти: