Безпека проєктів

Безпека мотузкових парків, zipline та інших атракціонів

В останні роки, спостерігається різке зростання будівництва різноманітних мотузяних парком та тролеї. Ми розробляємо різні дизайни парків, індивідуальні етапи, у різних місцях розташування парків, але наш пріоритет до всіх збудованих нами парків – це Безпека!

Безпека мотузкових парків та атракціонів – це безпека кожного окремого елементу парку, будівель, опор, професіоналізм інструкторів та якість спорядження.

Система страхування мотузяних парків

Безпека та сертифікація

Компанія Rope Park полягає в трьох міжнародних асоціаціях виробників мотузяних парків і мотузяних курсів (PRCA, ACCT, ERCA) і повністю дотримуємося будівництва всіх стандартів і норм, що рекомендуються в цих спільнотах. Під норми підпадає дуже широкий спектр вимог, починаючи від якості матеріалів конструкцій до методів регулярної профілактики парків.
Безпека конструкції мотузкового парку.

Під час проектування майбутнього парку ми проводимо детальний аналіз місцевості та прорахунки міцності конструкції (дерев) з урахуванням погодних умов (сніг, дощ), прорахунок вітрових навантажень, навантаження максимальної кількості учасників.

Відповідно до вимог ACCT (американської професійної асоціації), конструкція, що несе, повинна витримувати в п’ять разів більше навантаження, ніж максимальне прогнозоване. Ми дотримуємося поглядів.

Ми є членами міжнародних організацій та працюємо за їх стандартами:

PRCA ANSI Professional Ropes Course Association.
ACCT The Association for Challenge Course Technology.
ERCA European Ropes Course Association.

Безпека етапів

При виготовленні етапів та систем страховки ми використовуємо лише сертифіковані кріплення, мотузки та троси. Практично всі завдання виконані з мотузки та тросів із залізними осердями. Етапи в яких використовуються дерев’яні конструкції проєктуються так, щоб точка кріплення дерева з тросом була захищена металевим хомутом, що дозволяє уникнути пошкоджень дерева та його швидкого зносу.

Оскільки завдання знаходяться на висоті і при руйнуванні можуть завдати шкоди людям, які в цей час перебувають у низу, ми проєктуємо всі етапи без крихких і ненадійних частин, з підстрахуванням від падінь.

Безпека етапів
Спорядження для мотузяних парків

Спорядження для мотузяних парків

Ми використовуємо спорядження світових виробників і має сертифікати якості UIAA, що гарантує стовідсоткову гарантію безпеки учасника. Докладніше про спорядження можна почитати тут.

Безпека експлуатації.

Наскільки ідеальним не був побудований мотузковий парк, але 99% відсотків безпеки учасників залежить від професіоналізму обслуговуючого персоналу. Після завершення будівництва парку ми готові провести тренінги та практичні заняття для забезпечення безпеки ваших гостей. Техніка безпеки, рятувальних робіт та перша медична допомога обов’язкові пункти програми.

Профілактика мотузяних парків

Мотузковий парк, як і будь-яка технічна споруда, потребує регулярних технічних оглядів та перевірок. Як проводити базові огляди ми навчимо ваших співробітників та надамо документацію щодо цього процесу, але ми настійно рекомендуємо раз на пів року проводити генеральний огляд із залученням нашого фахівця.

Профілактика мотузяних парків
Ми будуємо найбезпечніші атракціони

Хочете знати, як ми можемо допомогти вам?

Є питання? Ідеї? Залиште свій номер телефону і наш спеціаліст зв’яжеться з вами.