Zipline (зіплайн, тролей)

Zipline (зіплайн, тролей)

zipline що це ?

Zip-Line — спуск круто натягнутим тросом або мотузкою за допомогою блоку або карабіна. Часто поняття «зіплайн» приймається до невеликих похилих мотузкових спусків здебільшого входять до складу мотузкових парків. Довжина таких тролеїв вбирається у 50 м. Також тролеї можуть бути і самостійними атракціонами, що досягають за своєю довжиною від 100 метрів до 3-4 кілометрів, що розвивають швидкістю до 30-110 км/год.

Історія zipline

Спочатку тролів (zip-line) використовувався як транспортний засіб у деяких гірських країнах протягом досить тривалого періоду. Навіть у наш час у віддалених районах Китаю тролів використовують як засіб для переправи через річки.

А в австралійських глибинках, zipline використовуються для доставлення продуктів, сигарет або інструментів для людей, які працюють з іншого боку яру або річки. Війська використовували їх для доставлення продовольства, пошти і боєприпасів на передові позиції в період світових воїн.

У розважальний світ тролеї прийшли зі спелеології та альпінізму, де їх використовували для подолання різних перешкод. Спортсмени часто натягували тролеї для тренувань та розваг, поступово цей атракціон став набирати популярності.

zipline історія
zipline будівництво

Сучасні zipline

Тепер зіплайн використовуються у мотузяних парках як остаточна перешкода перед спуском на землю. Так само це один з елементів мотузкового курсу.

Найбільш zipline це Jebel Jais Flight довжиною 2830 метрів, швидкість спуску 120-150 км/год.

Хочете знати, як ми можемо допомогти вам?

Є питання? Ідеї? Залиште свій номер телефону і наш спеціаліст зв’яжеться з вами.