Етапи будівництва проєктів

Етапи будівництва атракціонів

Весь процес будівництва атракціонів поділяється на 4 основні етапи:

Проєктування

Ми будуємо мотузкові парки з надійних шаблонних вузлів, але будь-який монтаж унікальний. При будь-якому монтажі враховуються побажання замовників та особливості рельєфу. Але, на жаль, типове і задовго прораховане рішення не завжди ідеально підходить для всіх проєкт.

Наша з Вами робота починається з виїзду спеціаліста на місце будівництва майбутнього парку чи тролею. На місці з нашим агентом Вам необхідно буде заповнити бриф із основними питаннями, «які завдання стоять перед мотузковим парком?» «планована пропускна спроможність?» і т.д. Склав докладний план розташування парку та особливості рельєфу місцевості, ми приступаємо до створення технічного завдання.

Далі ми зможемо запропонувати Вам пару оптимальних варіантів реалізації та приблизну вартість проєкт.

Узгодивши з Вами всі дрібниці та варіанти майбутнього парку, ми розпочинаємо написання технічної документації для виробництва та розробки адаптованих навчальних посібників для персоналу.

Тривалість першого етапу будівництва від тижня до місяця все залежить від оперативності спілкування.

Проєктування
Виробництво та монтаж

Виробництво та монтаж

Виготовлення елементів атракціонів ми використовуємо власне виробництво.

Усі ключові вузли виробляються за затвердженим та узгодженим проєктом. На виробництві заздалегідь готуються деталі мотузкового парку, що дозволяє сильно скоротити час монтажу та уникнути шлюбу.

Доставка – ми використовуємо наш логістичний відділ, чим значно скорочуємо витрати і швидкість доставки розібраного парку до місця будівництва.

Усі монтажні роботи проходять згідно з документацією проєкту та дотриманням вимог стандартів асоціацій ACCT та ERCA. Для виконання будівельних робіт наші досвідчені фахівці використовують професійне обладнання, а також дотримуються всіх норм техніки безпеки.

Фінальним етапом монтажу є тестування всіх критичних елементів та вузлів з повним оглядом парку.

Навчання персоналу

Навчання персоналу – один із найважливіших етапів комплексної підготовки проєкту. Використовуючи методичні рекомендації, розроблені під Ваш проєкт, наш спеціаліст проведе навчальний курс для Ваших співробітників. Після курсів усі методичні матеріали залишаються у Вас.

Навчальна програма складається з таких розділів:

Навчання персоналу
Технічний супровід проєкту

Технічний супровід проєкту

До документації за проектом входять інструкції, як проводити всі види огляду мотузкового парку:

  • Щодня огляд спорядження та етапів.
  • Щомісяця контрольний огляд основних важкодоступних елементів і страховки.
  • Щорічно повне обстеження парку.

Після проведення навчання співробітники висотного комплексу матимуть достатню кваліфікацію для проведення всіх видів огляду. Проте ми рекомендуємо щороку запрошувати нашого спеціаліста для моніторингу процесу роботи співробітників висотного парку та дослідження стану всіх важливих вузлів та стану матеріалу деталей. Після закінчення інспекції ви отримаєте повний документований звіт про стан комплексу, а також про роботу співробітників з точки зору техніки безпеки.

Хочете знати, як ми можемо допомогти вам?

Є питання? Ідеї? Залиште свій номер телефону і наш спеціаліст зв’яжеться з вами.