Будівництво парків пригод

rope-park-15

Це оптимальне рішення для розваги мисливців за гострими відчуттями будь-якого віку. Це розважальний комплекс, що складається із стійкого каркасу, на якому розташовані етапи мотузкового парку. Це мотузковий парк, який можна швидко змонтувати практично в будь-якому місці в будь-яких масштабах, за рахунок застосування стандартних і універсальних замків конструкції.

Парк пригод (мотузковий парк на штучних опорах)

Парк пригод це мотузковий атракціон, побудований на стандартних штучних опорах. Каркас парку пригод складається із стандартизованих деталей та замків, що дозволяє звести його на будь-якому майданчику без прив’язки до навколишнього рельєфу. Цей вид мотузкових атракціонів (на штучних опорах) можна встановлювати на пляжах, скверах, шкільних майданчиках, площах міст.

Парк пригод

Розміри парків пригод

Однією з головних переваг парку пригод є можливість масштабування. Зі штучних опор можна створити як величезний мотузковий атракціон висотою до 15 метрів, так і невеликий, але з цікавим змістом. Наші фахівці допоможуть Вам, визначиться з оптимізацією розмірів, виходячи з запланованої кількості відвідувачів, місцевості та ваших побажань.

Безпека етапів
Каркас парку пригод

Каркас парку пригод

Виготовлення елементів атракціонів ми використовуємо власне виробництво.

Усі ключові вузли виробляються за затвердженим та узгодженим проєктом. На виробництві заздалегідь готуються деталі мотузкового парку, що дозволяє сильно скоротити час монтажу та уникнути шлюбу.

Доставка – ми використовуємо наш логістичний відділ, чим значно скорочуємо витрати і швидкість доставки розібраного парку до місця будівництва.

Усі монтажні роботи проходять згідно з документацією проєкту та дотриманням вимог стандартів асоціацій ACCT та ERCA. Для виконання будівельних робіт наші досвідчені фахівці використовують професійне обладнання, а також дотримуються всіх норм техніки безпеки.

Фінальним етапом монтажу є тестування всіх критичних елементів та вузлів з повним оглядом парку.

Система страхування парку пригод

Для парку пригод можна використати чотири варіанти страховки. На найнижчому рівні, мотузковому атракціоні для дітей, ми рекомендуємо використовувати страховку сітку. Вона максимально спрощує проходження траси маленькими дітьми. Про будівництво дитячих мотузкових парків можна прочитати тут.

Для складніших етапів ми пропонуємо три варіанти страховки, яку краще використовувати залежить від завдань мотузкового атракціону.

Страховка переклацанням

Страховка переклацанням – це найдешевший і найнадійніший спосіб страховки. Вона відмінно підходить для парків із середньою пропускною здатністю.

Безперервне страхування

Безперервне страхування – це одна з нових систем – всі страхові троси об'єднані в єдину систему, і вимагають від учасника додаткових дій. Відмінно підійде для парків із високою пропускною спроможністю.

Страховка інструктора

Страховка інструктора, застосовується в дуже поодиноких випадках, у місцях де неможливо встановити один із вище перерахованих варіантів. Зазвичай використовується при тренінгах мотузкового курсу.
Система страхування

Що ми робимо:

Наша компанія повністю відкрита для будь-яких ваших побажань щодо зміни та доопрацювання параметрів парку пригод за умови, що ці модифікації не позначаться на безпеці конструкції. Ми можемо запросто додати до вашого проєкту скеледрому, круто похилу переправу (тролів, zip-line) або розробити індивідуальний етап, який буде родзинкою Вашого атракціону пригод.

Будівництво парків пригод

Проєктування

Після заповнення брифа ми починаємо проєктування нового проєкту. Від прорахунку навантажень до 3D моделі майбутнього парку.
Будівництво парків пригод

Виробництво

Виробляємо на своєму виробництві елементи майбутнього парку. Проводимо їх тести на безпеку та міцність. Покриваємо захистом.
Будівництво парків пригод

Монтаж

Виїжджаємо на місце для остаточного монтажу всіх елементів в повноцінний парк. Тестуємо парк.
Будівництво парків пригод

Навчання персоналу

Готуємо методичні матеріали під ваш проєкт і проводимо навчання персоналу.
Документація на парк

Документи

Підготовка пакета документів, Сертифікати на спорядження, паспорти атракціонів та інші.
Будівництво парків пригод

Технічний супровід проєкту

Проводимо профілактику і перевірку всіх елементів парку.

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти