Оренда zipline (зіплайн)

Оренда zipline (зіплайн)

Як ви знаєте, екстремальний спорт починає набирати обертів, і все частіше люди вважають за краще пасивному відпочинку активні пригоди. Однією з таких пригод може стати зіплайн – натягнута похила мотузка, якою можна покататися на спеціальному ролику. Влітку тролей може закінчується у воді, що додасть екстремальних відчуттів.

Докладніше про оренду Zipline (зіплайн)

Будувати стаціонарний zipline для корпоративу (відмінно себе зарекомендував зіплайн на корпоративних “Днях полів”), свята або просто для відпочинку це не рентабельно і дорого, ми вирішили допомогти клієнтам долучитися до активного відпочинку, наша компанія Rope Park готова запропонувати Вам оренду тролів — це доступно і дозволить проводити свято активніше, гості зможуть відчути приплив адреналіну.

Докладніше про оренду Zipline (зіплайн)
Розміри та місце для монтажу

Розміри та місце для монтажу

Зіплайн можна натягнути практично в будь-якому місці через річку, яр, з дерева, будинку. Але іноді буває, що орендований тролей необхідно натягнути на рівній поверхні без перепадів висот, наприклад, стадіон, концертний майданчик, поле, для таких випадків ми готові розробити спеціальні конструкції і вже на них змонтувати zipline.

Зіплайн може стати незабутньою фішкою будь-якого свята чи тренінгу!

Приклад розміщення зіплайн

Оренда zipline (зіплайн)

Ваш бізнес заслуговує на кращих професіоналів

Звертайтеся - розпочнемо новий проект!

Популярні проєкти