Команда спелеологів випадково натрапила на величезну печерну систему у провінції Chongquing (Китай). Печера виявилася настільки великою і замкненою від зовнішнього світу, що має свій власний мікроклімат, зі своєю погодою, рівнями рослинності навіть із власною невеликою хмарою.
Як каже спелеолог Niubizi Tian Keng: «Цей район давно відомий своїми печерами, більшість з розташованих поруч невеликих печер використовувалися шахтарями для видобутку нітратів, але ніколи не були досліджені належним чином.»
Команді спелеологів вдалося провести перші дослідження з вивчення однієї з найбільших печер у світі, зробити основні виміри, промалювати топографічні карти та кінцеве зобразити все на фотоапарат.
Про найглибшу печеру у світі можливо почитати тут.
Пропонуємо Вашій увазі насолодитися дивом природи:
Вид на основний колодязь печери з бокового проходу, на фотографії видно величезний внутрішній простір з бурхливою системою рослинності.
Спелеолог спускається до дна вхідної криниці, це одна з перших фотографій китайського гіганта.
Підйом спелеолога-провідника Дункана Колліса з печерної системи Niubizi Tian Keng (таке ім’я отримала ця печерна система).
Фото спелеолог на хребті, дивиться на туман, що підіймається з дна печери.
Американський спелеолог Erin Lynch перебирається через бурхливий потік підземної річки.
Фотографія спелеолога Robbie Shone, одного із 15 дослідників печери, велика зала.
Підземний табір обладнаний всім необхідним для життя, гарячий чай, їжа та гамаки для сну. Досліджувати печеру не виходячи на поверхню кращий, чим витрачати по декілька годин пробираючись зі входу.
Американський спелеолог Erin Lynch вдивляється в порожнечу та невідомість на глибині 240 над землею.
Гігантські сталагміти по середині зали.
Гігантський сталагнат, в порівнянні з ним людина здається просто карликом.
Оцініть об’єм зали, туди поміститься не один будинок.
Один із колодязів печерної системи.
Підземна річка.
4 коментарі
Полный звиздец, если это не фотомонтаж…..особо впечатляют сталгмиты и сталактат….да и остальное нехило так:)
Ця печера не рукотворна, а зроблена природою, вивітрювання та вимивання. Китайці, звичайно, можуть будувати великі споруди, але до печер вони ще не дісталися.
Крайне непонятным остается цель строительства таких пещер. Среди уже обнаруженных в Китае подобных древних пещер есть такие, что были предназначены для жилья, для богослужения или для медитации буддийских монахов. Но каменные пещеры Цветочной горы были построены явно не для жилья. Притом в этих пещерах нет ни настенных росписей, ни буддийских божеств. Поэтому не похоже, чтобы они служили культовым целям.
Це не фотомонтаж, а справжні фото, справжньої печери.