/

12.04.2023

Найвища траса VIA FERRATA у світі

Найвища траса VIA FERRATA у світі

Почнемо з того, що багато хто просто не знає що таке VIA FERRATA? Переклад з італійської мови звучить як «залізниця», на цьому схожість із залізничною тематикою закінчується, тут немає паровозиків. За своєю суттю це ділянка альпіністського маршруту, оснащеного спеціальними металевими конструкціями, які забезпечують страховку та комфортність переміщення учасника. Це можуть бути сходи, перила, троси страховки, ланцюги та підвісні мости, розташовані на скельній ділянці. Всі ці пристрої дозволяють отримати доступ до мальовничих місць у горах не тільки альпіністам і скелелазам, а звичайним людям.

Найвища траса VIA FERRATA у світі

Місцем зародження маршрутів Via Ferrata стала Європа кінця XIX століття, спочатку маршрути via ferrata будували для альпіністів та скелелазів, для більш швидкого та безпечного подолання небезпечних ділянок скель, але згодом почали будувати маршрути для туристів. На цей час у Європі налічується понад 2000 маршрутів як для досвідчених скелелазів, так і для звичайних туристів.

Найвища траса VIA FERRATA у світі

Серед трас віа феррато є і свої рекордсмени, на горі Кінабалу розташована найвища траса Mountain Torq, 3776 метрів над рівнем моря, це на 500 метрів вище за друге місце, маршрут у горах Доломіті, Італія.

Характеристики маршруту VIA FERRATA Mountain Torq:

Цей маршрут замислювався, щоб дати можливість простим туристам, у яких середня фізична підготовка можливість помилуватися красою гори Кінабалу.

Via Ferrata Walk The Torq on Mount Kinabalu

Тетера Павел

Тетера Павел

Засновник компанії Rope Park. Головний спеціаліст по проєктуванню мотузкових парків, парків розваг та благоустрою міст. Досвід понад 23 роки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment