/

12.04.2023

Організація та проведення екстремального Дня Народження!

Організація та проведення екстремального Дня Народження!

Якщо ви втомилися від банального святкування Дня Народження, якщо ви вже випробували всі варіанти від звичайних посиденьок у ресторані чи сауні, якщо втомилися від звичайних привітань тоді ми це те, що Вам потрібно!

Що може бути захоплюючим і незабутнім екстремальним Днем Народження? Давайте не розповідатимемо Вам, а просто покажемо один з варіантів свята.

Організація та проведення екстремального Дня Народження!

Все починається з легкої розминки та тренування. Перший етап це скелелазіння: необхідно подолати ділянку справжньої скелі. Після чого можемо приступити до нової розваги: стрибкам на мотузку або як зараз виражається популярно rope jump. Ця розвага не залишить нікого байдужі, відчуття вільного падіння та прагнення до польотів із самих витоків закладено в крові людини. Rope jump — можна замінити більш просунуту екстремальну розвагу: стрибки з вільним падінням.

Далі на нас чекають польоти на повітряній кулі, тут можна грати взяти кілька куль місткості від 4-6 осіб або одну найбільшу повітряну кулю в Європі місткістю до 60 осіб.

Після захоплюючих польотів на нас чекає захоплюючий трофі рейд, оффроуд трасою, на джипах. Ця дорога продумана, так що ми проїдемо і лісом і руслом річки, так само подолаємо природні перешкоди. Наприкінці дороги на нас чекатиме дюльфер (спуск мотузкою в альпіністському спорядженні) до справжньої дикої печери.

Завершенням екстремального дня народження стане вечеря на висоті 200 м над землею, це не забуде ні хто!

Якщо Ви бажаєте незабутнє свято дзвоніть нам, ми підберемо для Вас індивідуальну програму з різноманітними видами екстриму.

Організація та проведення екстремального Дня Народження!
Тетера Павел

Тетера Павел

Засновник компанії Rope Park. Головний спеціаліст по проєктуванню мотузкових парків, парків розваг та благоустрою міст. Досвід понад 23 роки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment