/

12.04.2023

Skycycle – повітряний велосипед

Skycycle - повітряний велосипед

Американські гірки в японському районі Окаяма не лоскочуть нерви запаморочливими петлями чи надшвидкостями. “Родзинка” атракціону Skycycle — крихкі у вигляді вагонетки, які пасажирам доведеться рухати самим.

Незвичайний атракціон розташований у тематичному бразильському парку Washuzan Highland. Зовні він схожий на американські гірки, але відвідувачі тут не заплющують очі від страху — адже щоб дістатися фінішу, їм необхідно весь час крутити педалі.

Вагонетки у вигляді тандемного велосипеда рухаються самими пасажирами. На висоті не менше 16 метрів сміливцям відкривається чудовий краєвид на узбережжя та острови Японського моря, а також величні мости Сето.

Skycycle - повітряний велосипед

На відміну від більшості атракціонів, конструкція Skycycle дуже відкрита – відвідувачі пристебнуті до сидіння одним-єдиним ременем, а для особистих речей передбачений кокетливий кошик. Більше Екстріму поїздці додає і відсутність допоміжних рейок, що забезпечують додаткову безпеку в інших атракціонах.

Хоча Skycycle вже досить старий атракціон, нову хвилю популярності “велогіркам” у парку розваг Washuzan Highland принесла публікація одним із відвідувачів фото у Твіттері, де парочка туристів на невагомій вагонетці котиться за обрій.

Бразильська тематика парку Washuzan Highland, де розташовані “релогорки” – це посилання на часи, коли міжнародні подорожі були новинкою для японців і тематичні парки давали хоч деяке уявлення про іноземні культури.

Skycycle - повітряний велосипед

Зазначимо, що Skycycle у парку Washuzan Highland ще у 2008 році увійшов до ТОП-5 найдивніших атракціонів світу, за версією британського The Telegraph. Що може бути більш бразильським, ніж велосипедна поїздка серед верхівок дерев. Пристебнуті до вагонетки невеликим ремінцем, Ви відчуєте весь страх туриста, який опинився в нетрі Ріо-де-Жанейро”, — писало видання.

Зі схожих атракціонів можна виділити zipline «Roller Coaster». Якщо ви захочете побудувати «велогірки» у своєму місті, ми із задоволенням допоможемо Вам у цьому проекті.

Skycycle - повітряний велосипед

Фото, що породило хвилю інтересу до Skycycle у 2014 році.

Skycycle - повітряний велосипед

Хмари під ногами. Оглядовий майданчик.

Skycycle - повітряний велосипед

Вагонетка-велосипед конструкція

Skycycle - повітряний велосипед

З’явилося бажання покататися???

Тетера Павел

Тетера Павел

Засновник компанії Rope Park. Головний спеціаліст по проєктуванню мотузкових парків, парків розваг та благоустрою міст. Досвід понад 23 роки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment