Мотузковий парк не може існувати без перешкод, пропонуємо вашій увазі невеликий список мотузкових етапів, які зазвичай використовуються нами при проектуванні та будівництві мотузкових парків
Прості мотузкові етапи
Учаснику доведеться пройти між платформами по підвісних майданчиках, що хитаються. Для підтримки рівноваги можна дотримуватися канатів, на яких висять майданчики.
Учасник має дістатися до дальньої платформи через лабіринт перехрещених канатів. Всі елементи завдання можна використовувати для опори ніг та рук.
Необхідно пройти жорстко закріпленим брусом. Завдання ускладнюється тим, що немає опори для рук, і учаснику доводиться покладатися тільки на почуття рівноваги.
Учаснику необхідно пройти горизонтально натягнутим канатом, дотримуючись руками за зигзагоподібно закріплену мотузку.
Учаснику належить пройти по підвішеній колоди, що хитається, дотримуючись руками за опорні канати.
Пройти по натягнутому канаті не так вже й складно, якщо скористатися опорами для рук.
Дощечки, закріплені на сталевому тросі та розташовані у шаховому порядку. З однієї дощечки можна легко переступити на іншу, проте, щоб не оступитися, потрібно уважно дивитися під ноги.
Необхідно пройти до дальньої платформи платформами, жорстко закріпленими на тросах. Відстань між платформами досить, щоб легко зробити невеликий крок над прірвою.
Йдучи зигзагом з дощок і дотримуючись руками за канати, учаснику необхідно пройти до дальньої платформи. Завдання можна робити складніше чи простіше, регулюючи довжину дощок.
Це найпростіше завдання для розминки. Йдучи закріпленим канатом і дотримуючись руками для рівноваги, потрібно лише уважно дивитися під ноги.
Середньої складності мотузкові етапи
Учаснику доведеться пройти по підвішених колодах, дотримуючись за канати.
У цьому завданні потрібно пройти до дальньої платформи підвішеними канатами.
Учаснику належить пройти підвішеними брусками, дотримуючись за канати. Бруски вкрай нестійкі. Це завдання потребує відмінної координації.
Учаснику необхідно дістатися до дальньої платформи, пересідаючи з однієї покришки на іншу.
Пересуваючись рачки, потрібно проповзти з однієї бочки в іншу. Найскладніший момент – перелізти з бочки в діжку – у цей момент здається, що під ногами немає зовсім ніякої опори.
Ідучи канатом і дотримуючись за ліани, потрібно пройти до далекої платформи.
Учасник має пройти по підвішених під кутом один до одного колод, дотримуючись за канати.
Ускладнений варіант завдання з підвішеними колодами. Найважче тут — не оступитися, йдучи по нахиленому вниз брусу.
Натягнута матерчата стропа – випробування для справжніх еквілібристів. Якщо, звичайно, грати в цю гру чесно і не дотримуватися страхового тросу.
Відстань між дощечками якраз на широкий крок. Але, роблячи крок, треба бути уважним та зібраним, щоб не сісти на шпагат.
Горизонтальні канати, що скріплюють всю конструкцію, спрощують завдання, перетворюючи його на деяку подобу підвішеної сітки.
Лівою-правою, лівою-правою. Крокуючи з одного підвішеного каната на інший потрібно уважно стежити, щоб канати, а разом із ними й ноги, не роз’їжджалися у різні боки.
Ідучи канатом і дотримуючись за ліани, потрібно пройти до далекої платформи.
Учасник має дістатися до далекої платформи за допомогою сноуборду, підвішеного на блочці.
Учасник має дістатися до далекої платформи за допомогою лиж, підвішених на блочці.
Невеликий елемент мотузкової переправи. Учаснику, встебнувшись у петлю, закріплену на рухомому блочці, доведеться переправитися через прірву.
Складні мотузкові етапи
Розмір обручки якраз достатній для того, щоб вставити в нього одну, а то й дві ноги. Часом повисаючи на руках, але в основному використовуючи для опори ноги, учасник має дістатися до дальньої платформи.
Це одне з найскладніших завдань під силу тільки справжнім атлетам. Учасник має подолати відстань у кілька метрів, покладаючись лише на силу рук.
Брусочки вкрай нестійкі, адже треба не тільки втриматися на одному з них, а й зробити крок уперед.
Учаснику доведеться пройти по колоди з однієї платформи на іншу. Завдання ускладнюється тим, що практично немає опор для рук і необхідно тримати баланс за допомогою всього тіла. Це складне завдання на координацію.
Дошки в цьому завданні розташовані дуже часто і зробити крок легко. Але варто лише трохи промазати повз центр і ви легко перевернете всю конструкцію.
Дощечки в цій нестійкій конструкції – невеликого розміру і знаходяться одна від одної на значній відстані. Упори під руки будуть відмінною підтримкою у разі промаху та допоможуть утримати баланс.
Переміщаючи мотузкові педалі з одного гачка на інший, учасник має подолати ці непросте завдання, що вимагає відмінної координації та терпіння.