/

11.04.2023

Ідея бізнесу — мотузковий парк

Ідея бізнесу — мотузковий парк

Відчуй себе справжнім скелелазом. Мотузковий парк на деревах або опорах, що складається з тролів, павутин та інших перешкод відбиває витрати лише за півроку роботи.

У країнах східної Європи бізнес мотузкових парків лише набирає обертів. Хоча вся західна Європа практично огорнута парками пригод, це один із найпопулярніших видів сімейного відпочинку. У Швейцарії розташовано понад 50 мотузкових парків та містечок.

Тай-парки, канатні парки, мотузкові парки часто називають цей активний вид відпочинку в країнах СНД, що приносить своїм власникам чималий прибуток.

У сусідніх з нами країнах мотузкові парки вже досягли піку своєї популярності. У Польщі, на території Кракова розташовано 30 великих мотузкових парків.

мотузковий парк як бізнес

Де взяти клієнтів для парку?

Фахівці провели дослідження та з’ясували, що найголовнішими відвідувачами мотузкових парків на території СНД є діти. Наприклад, у Європі основними відвідувачами парків є дорослі, 15% – діти до 10 років, 25% – підлітки, 50% – дорослі від 20 до 50 років і 10% – люди старше 50 років.

Для оптимальної окупності парку варто пам’ятати про унікальність парку, не варто повністю злизувати європейський парк, обов’язково адаптуйте під менталітет нашої країни. І обов’язково увімкніть 2-3 смуги для дітей. Докладніше про будівництво дитячих мотузкових парків можна прочитати тут. За оцінками фахівців у країнах СНД, розбивка на відвідувачів така: дорослі 35%, діти 65%.

Мотузковий парк – це сімейний відпочинок, він має бути розрахований і на траси для дорослих, а не лише для дітей. Тому ми не радили б концентруватися тільки на дітях, останнім часом канатні атракціони все частіше почали використовувати для проходження тренінгів для співробітників великих компаній. Спеціальний тренінг називається мотузковий курс.

Де взяти клієнтів для парку?

Скільки коштує мотузковий парк?

Для створення невеликого парку, що складається з одного-двох рівнів, знадобиться 8 000 $. Вартість будівництва мотузкового парку в закритому приміщенні буде на 25-30% дорожчою. Але не забувайте, що кожен парк це унікальна споруда і потребує окремого прорахунку.

  • Залежно від виду страховки та розмірів парку від двох-трьох до п’яти інструкторів (інструктором може стати будь-який співробітник, який пройшов спеціальний курс навчання навичкам альпінізму). Зарплата – від $250.
  • Один-два менеджери, контролю роботи всього процесу. Зарплата від $400.
  • Охорона – якщо є потреба.
  • Також ми рекомендуємо вам укласти договір зі страховою компанією та включити вартість страховки у ціну квитка. Зазвичай, вартість страховки учасника не перевищує одного долара.

З додаткових витрат чимало потягне реклама. Щоб залучити до парку велику кількість відвідувачів вам знадобляться білборди, банери, листівки, сайт. Якщо ви замовите будівництво мотузкового парку у компанії «Rope Park» — то отримаєте абсолютно безкоштовно готовий інтернет-сайт з доменом ВАШЕНАЗВА.Rope-Park.com.

Скільки коштує мотузковий парк?

Прибуток

Отже, ми наблизилися до останнього і найважливішого пункту. Нижче ми прорахували середньостатистичний дохід від парку середньої величини:

  • Із 500 потенційних клієнтів на день куплять послугу 20%
  • тобто. 500 клієнтів * 20% = 100 клієнтів
  • Середній чек – 8 $
  • Дощові дні – 5 днів
  • Дохід = 100 клієнтів * 8 $ * 25 днів = 20 000 $ на місяць
  • Чистий прибуток на місяць (сезонний) = 20 000 – 4 050 = 15 950

Повернення інвестицій: 25 800 / 15 950 = 1.617 (близько 2 місяців)

Детальніше про бізнес-план мотузкового парку можете почитати тут.

Прибуток мотузкового парку

Законодавче питання

Як домовитеся з владою, оскільки на цей час законодавчо мотузкові парки не регулюються.

Більшість представників влади невиразно натякають на те, що з ними варто щось узгоджувати, хоча навряд чи самі розуміють що. Зате «як» все-таки представляють.

Ми з радістю допоможемо розв’язувати це питання, надамо всі сертифікати на спорядження та елементи парку, також паспорт об’єкта, та інші документи які будуть необхідні.

Якщо Вас зацікавить відкриття бізнесу мотузковий парк, наша компанія із задоволенням проконсультує Вас з усіх питань. Складемо бізнес-план парку з усіма прорахунками. Телефонуйте!

Тетера Павел

Тетера Павел

Засновник компанії Rope Park. Головний спеціаліст по проєктуванню мотузкових парків, парків розваг та благоустрою міст. Досвід понад 23 роки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment