/

15.04.2023

Мотузкова сітка

Мотузкова сітка

Мотузкова сітка павутиння

Дитячі ігри та спортивні заходи наповняться веселощами з сіткою для лазіння у вигляді павутиння. Вона привнесе необхідну різноманітність у звичайні спортивні та загальнозміцнюючі тренування.

З такою сіткою «павутиною» легко уявляти себе справжнім піратом, що підіймається вгору до вітрил, або супергероєм, що легко долає будь-які труднощі. Якщо подібна сітка стане постійним елементом дитячих розваг, то розвиток вестибулярного апарату, спритності та сили відбуватиметься рівномірно через правильний розподіл навантаження на всі групи м’язів. Гладіаторська сітка у формі павутини створюється із зносостійких та міцних синтетичних волокон, що сплітаються в канати, які забезпечують довговічність та безпеку, оскільки спеціально виготовлені для використання на відкритому повітрі з великими навантаженнями.

Мотузкова сітка павутиння
Мотузкова сітка павутиння 2

Якщо до сітки для лазіння Павутинка приєднати каркас для стійкого розміщення на дитячому майданчику, то буде повноцінна модель ігрового комплексу. Так як маленькі діти можуть фізично розвиватися тільки в іграх, то подібний ненав’язливий спортивний снаряд чудово впишеться в будь-який дитячий комплекс і стане незамінним на кожному дворі чи майданчику. Діти, які зазвичай і дня не можуть прожити без того, щоб забратися або залізти будь-куди, отримуватимуть справжнє задоволення, граючи з сіткою для лазіння «павутиною». Крім того, вона може виконувати крім ігрової ще й функцію, що захищає на інших атракціонах, наприклад, батутах, і в цілому, ставати як ігровим, так і захисним елементом

Сітка для лазіння

Зробить дитячі ігри та спортивні заняття різноманітними та цікавими. Лазальна сітка дозволяє використовувати ігрові елементи при спортивних заняттях. Дітлахи доросліші будуть із задоволенням уявляти себе супергероями на кшталт людини-павука або піратами корибського моря, дертися по сітці для лазіння, як по щоглі. Цей спортивний елемент чудовий помічник у розвитку вестибулярного апарату, спритності та сили адже при лазні по сітці навантаження розподіляється по всіх м’язах. Гладіаторська сітка виготовляється із зносостійких і міцних канатів із синтетичних волокон, які гарантують довговічність та безпеку, оскільки розраховані на високі навантаження та використання просто неба.

За потреби сітку для лазіння можна натягнути на каркас і вийде повноцінний ігровий елемент для дитячого майданчика. Фізичний розвиток малюків можливий тільки при фізичному навантаженні під час гри і тому сітка для лазіння може виявитися відмінним спортивним снарядом в ігрових комплексах для дітей та дитячих куточків прямо вдома або у дворі. Цей спортивний елемент незамінний на дитячих майданчиках, тому що діти отримують величезне задоволення лазячи по сітці. Її можна також застосовувати як огорожу на батутах, тоді вона виконуватиме одразу дві функції – захисну та ігрову.

Сітка для лазіння
Огороджувальна сітка

Огороджувальна сітка

Огороджувальна сітка використовується в основному для огородження або поділу спортивних майданчиків, проте сітки знайшли собі застосування і в індустрії розваг і підходить для огородження батутів і дитячих кімнат і лабіринтів. Огороджувальна сітка виготовлена зі спеціального міцного шнура, а поєднання з багаторічним досвідом наших фахівців гарантує нашим сіткам довговічність і міцність, оскільки виробництво огороджувальних, роздільних та спортивних сіток – це кропітка, наполовину ручна робота. Основними технічними характеристиками сіток є товщина шнура та розмір. так перш ніж купити сітку огороджувальну необхідно правильно підібрати ці параметри під умови її експлуатації, так, наприклад, якщо сітка необхідна в тенісний зал для поділу кортів, необхідно врахувати діаметр м’яча, щоб м’яч не пролітав крізь загороджувальну сітку.

На нашому сайті можна купити загороджувальні мотузкові та захисні сітки для дитячих кімнат та атракціонів, спортивних стадіонів та закритих спортивних комплексів. Усі загороджувальні сітки виробляються з урахуванням усіх сучасних норм, на високотехнологічному обладнанні із високоміцних шнурів із капрону, нейлону, поліпропілену тощо. і що дуже важливо може бути практично будь-якого кольору. Виготовлені нами загороджувальні, розділові мережі з капрону гарантують довговічність та надійністю. Сітки загороджувальні – це один з невід’ємних елементів спортзалів та футбольних та волейбольних майданчиків. Вони загороджують уболівальників від попадання м’ячів та інших спортивних снарядів, а також захищають вікна, табло та освітлення. Наш асортимент сповнений різноманітних видів захисних сіток, спортивних сіток, у нас можна купити не тільки сітки загородження, а й будь-які спортивні сітки.

Огороджувальна сітка для парків

Страхувальні сітки

Цю систему страховки ми застосовуємо при будівництві дитячих мотузяних парків. Під кожним елементом парку ми натягуємо сітки для уловлювання учасників під час падіння з етапу. Це дуже зручний спосіб страховки дітей, оскільки позбавляє маленьких учасників додаткового спорядження, і дозволяє вільно переміщатися по всьому парку.

Страхувальні сітки
Тетера Павел

Тетера Павел

Засновник компанії Rope Park. Головний спеціаліст по проєктуванню мотузкових парків, парків розваг та благоустрою міст. Досвід понад 23 роки.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Обов'язкові поля помічені із *

Post comment